Total body workout 55+ bij sportvereniging LIOS Lobith

14 april 2022

Sportvereniging Lios Lobith zoekt nieuwe leden voor de 55+ conditiegroep. Deze enthousiaste en sportieve groep traint één keer per week waarbij een complete body workout wordt gedaan. Tijdens de les wordt er in groepsverband gewerkt aan conditie en training van spieren in het hele lichaam. Bij de training wordt bewogen op muziek. In het trainingsprogramma wordt aandacht besteed aan balans, buik (core), billen en benen, voornamelijk met gebruikmaking van eigen lichaamsgewicht. Ieder op zijn of haar eigen niveau. Tijdens de trainingen wordt ook gevarieerd met, en gebruik gemaakt van attributen zoals gewichten, dynabanden, een bal etc.  Na enig rek- en strekwerk wordt de les altijd afgesloten met een cooldown.

Tijdstip:           donderdag van 10:30 tot 11:30 uur
Plaats:             burgemeester Habeshal, Tolkamer

Vindt u het leuk om op deze manier fit en in conditie te blijven en deze gezellige groep te versterken? Of lijkt het u wat om vrijblijvend een proefles te volgen?

Neemt u dan contact op met:

email: info@sportvereniging-lios.nl

Ine Geurts (trainster)
tel.: 0651613579